Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde prosíme pište své komentáře:
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Srazy Pejsku - www.PsiLaska.cz

(Daniel, 27. 8. 2009 14:49)

Ahoj, Tvůj pejsánek má moc krásné stránky. Rád bych Vás pozval do Království Pejskařů na http://www.PsiLaska.cz , kde si ve velkém organizujeme psí srazy. Určitě tam poznáte spoustu nových kamarádu :-) A nejen psích :-) Budeme se tesit :-)

www.kbt-house.estranky.cz

(Kačí a Hau, 26. 12. 2008 18:57)

Dobrý den, narazila jsem na Vaše stránky,a musim jen chválit.. Moc se mi líbí povídání o Henrym a Kerry:). Můžu si vás přidat k oblíbeným na svých stránkách?(na které vás srdečně zvu). Hodně úspěchů s chlupáčema přejí Kačí a Hau

POZDRAV

(HLAVÁČOVÁ JANA, 22. 4. 2008 21:24)

ZDRAVÍME VÁS Z OSEKA JSME TADY DVĚ HOLKY AGÁTA A ELLE KIAORA A TAKE OD MAMINKY LINDY

Fine site!

(Julia, 5. 2. 2008 15:45)

Has casually come on your site - and it so it is healthy, to open new sites with the favourite breed! Success to you and your beautiful dogs. Come and to us on a visit:
http://saratovterrier.ru

čus Pospíci :-))

(batice, 29. 8. 2007 21:44)

Tak koukám že píšu jen já :-))))) Chci vám pogratulovat k novému přírustku do rodinky, ať jste zdraví a šťastní :-))))))

čus Pospíci :-)

(batice, 14. 4. 2007 23:25)

Tak dneska jsem na vás myslela. Bylo krásně a tak jsem vás chtěla navštívit. Bohužel zas nevyšlo :-(. Byla jsem celej den u našich na zahradě a makala jsem jak beruška :-). A klasika, Adéla zlobila jak čert. Berouš nám pořát lezl po Leydině, protože se začala hárat. No prostě takovej pohodovej klidnej den :-)

kontrola shora :-))

(batice, 28. 2. 2007 23:35)

Ahoj Pospíci
Tak jsem to tu všecko přečetla a prohlédla a musím vás pochválit. Ty stránky se vám móóóc povedli. Pejskové na fotkách vypadají krásně, ale skutečnost je ještě hezčí a veselejší.Škodolibě si neodpustím citovat náš dnešní rozhovor- Maťas:"No vydíš, ale jaký by byl život bez psů viď? To radši lítat po veterinách, vymýšlet webovky a dělat spoustu kravin, kvůli těm nevděčníkům co pak devastují zahradu a věčně jsou jak prasata." Pak si teprv v klídku najedu na foto načesanýho, výstavního Bearded krasavce Balůho a hned se zlepší moje nálada:-))
I já vám přeji aby vaše velká=početná klidná a pohodová rodinka (v nekončícím počtu dalších přírůstků) byla moc šťastná a aby vám vše vycházelo přesně tak jak si přejete. :-) Ps: Ten Louisián v kamarádech je náááádhernej:-) to bude asi tím, že je můj :-)

Stránky !

(Viki Šmrhová, 26. 2. 2007 20:04)

Dobrý den,máte pěkné stránky a bearded collie & kerry blue terier je dobrá kombinace,sluší jim to spolu !! Hodně radosti v dalších letech V.Šmrhová & Ciarrai Blue Ivanhoe & Admiral bluevic
www.bluevic.cz